Finał BOM w LA

 
8 czerwca odbył się finał BOM w LA.II miejsce w sztafecie 4x100 zdobyły Maja i Malwina Michalskie,Zuzanna Schmidt,Aleksandra Michalczyk,II miejsce w rzucie oszczepem Zuzanna Madaj,w biegu na 1500m Olaf Siemieniec,III miejsce w skoku wzwyż Jagoda Nagórska,II miejsce w skoku w dal Martyna Szyperska,I miejsce w skoku w dal Klaudiusz Tomczyk,III miejsce w biegu na 100m  Mateusz Jaskólski,III miejsce w sztafecie szwedzkiej Dawid Rosiński,Daniel Szostak,Michał Roczniak,Tomasz Kruk,II miejsce w sztafecie szwedzkiej Maja i Malwina Michalska,Aleksandra Michalczyk,Patrycja Chojnicka.
 
Reszta zdjęć w galerii
 
Maciej Kasprzak

Czwartki LA

W łacznej klasyfikacji szkół czwartków LA zajęliśmy II miejce na co składało się 8 cyklicznych startów w roku szkolnym 2017/2018.Osoby startujące w zawodach:Budzik Antonia,Kuligowska Dominika,Lewandowska Martyna,Mojsiej Wiktoria,Ryczak Antonia,Stróżyńska Karolina,Ciemny Ksawier,Rejent-Kulesza Gracjan,Rodźko Wiktor,Łyczywek Dominik,Sklorz Aleksander,Tomszewski Jakub,Łuszpińska Emilia,Klet Zofia,Stankiewicz Igor,Mroczkowski Maksymilian,Głowacka Emilia,Lorenc Oliwia,Macioszek Payrycja,Sonnak Martyna,Szalbierz Martyna,Witkowski Nicolas,Sikorski Aleksander,Golenia Mateusz,Czyżewska Aleksandra,Kęskrawiec Natalia opiekunowie:Iwona Dembska,Maciej Kasprzak
Po finale miejskim prawo staru w mistrzostwach polski czwartków LA w Łodzi uzyskali:Igor Stankiewicz w biegu na 60m, Martyna Szalbierz w rzucie piłeczką palantową, Patrycja Macioszek w biegu na 60m,Martyna Sonnak w biegu na 300m, Emilia Głowacka w biegu na 600m.
 
Reszta zdjęć w galerii
 
Maciej Kasprzak

Wicemistrzostwo w trójboju LA

 

Wicemistrzostwo w kujawsko-pomorskich igrzyskach dzieci w trójboju La dziewcząt i chłopców w Barcinie 6 czerwca 2018:

  • Emilia Łuszpińska,Zofia Klet,Karolina Stróżyńska,Dominika Kuligowska,Patrycja Macioszek,Martna Szalbierz
  • Aleksander Sikorski,Aleksander Sklorz,Dominik Łyczywek,Jakub Tomaszewski,Igor Stankiewicz,Nicolas Witkowski.

Finał wojewódzki Kinder +Sport 2018 w mini piłce siatkowej

 Reprezentacja dziewcząt w kategorii czwórek mini siatkówki w składzie: Paulina Jędrzejczak, Ewelina Franz, Marta Łuka, Maja Wudniak, Oliwia Michalska zdobywając drugie miejsce w finale wojewódzkim awansowała do finału ogólnopolskiego Kinder +Sport.  
Drugi zespół w składzie: Natalia Kęskrawiec, Aleksandra Czyżewska, Marta Strzyżewska, Wiktoria Belter i Kamila Andryańczyk zajął czwarte miejsce. Reprezentacje w kategorii trójek zajeły 3 i 7 miejsce.
 
Serdecznie gratulujemy !!!
 
autor: Marcin Mojsiej

Trójbój lekkoatletyczny

 
 
Wicemistrzynie bydgoszczy w trójboju LA Emilia Łuszpińska, Zofia Klet, Karolina Stróżyńska, Wiktoria Mojsiej, Dominika Kuligowska, Patrycja Macioszek, Martna Szalbierz
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu