Mistrzostwa Bydgoszczy w Trojboju LA

 

Mistrzowie Bydgoszczy w trójboju LA - Aleksander Sikorski,Maksymilian Mroczkowski,Dominik Łyczywek,Jakub Tomaszewski,Igor Stankiewicz,Nicolas Witkowski.

Maciej Kasprzak

Dzieciaki do rakiet

Reprezentacja tenisowa naszej szkoły po wywalczeniu awansu z toruńskiego finału wojewódzkiego - zakwalifikowała się do ogólnopolskiego turnieju finałowego wspólnej akcji BGŻ BNP Paribas i PZT - Dzieciaki  do Rakiet 2017, który w dniach 16-17 maja 2018 r. odbył się w Warszawie. Nasza Drużyna (w składzie : Gabriela Biesek, Julia Troka, Aleksander Olender, Jakub Tomaszewski i Franciszek Wilk) zajęła 14. miejsce w finale. Finał stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Najważniejszym jednak przesłaniem całej akcji była popularyzacja tenisa wśród dzieci i ten cel z całą pewnością został osiągnięty.

 

Kinga Wrzesińska i Iwona Dembska

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!!

   

 

 

 

 

 29 kwietnia 2018r. w 3 Włocławskim Maratonie mtb, w którym brało udział ponad 700 uczestników, uczniowie Naszej Szkoły odnieśli po raz kolejny sukces zwyciężając swoje wyścigi z ogromną przewagą. A byli to Tymon Łysiak z 6dp klasy oraz Filip Dorsch z klasy 7ep.


Serdecznie GRATULUJEMY

Dzieciaki do rakiet

 W poniedziałek 16.04.2018 roku w Toruniu odbył się finał wojewódzki Turnieju "Dzieciaki do Rakiet". Nasza drużyna w skladzie: Aleksander Olender, Franciszek Wilk, Oliwier Bania, Gabriela Biesek, Zofia Czarnecka, Julia Troka zajęła 2 miejsce i wywalczyła awans do ogólnopolskiego finału w Warszawie. 

 

autor: Kinga Wrzesińska 

 

Mistrzostwo Bydgoszczy w Piłce Halowej

I miejsce klasy piłkarskiej Szkoły Podstawowej nr 31, działającej pod patronatem Polonii Bydgoszcz - rocznik 2003 w XXV Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.  

Poloniści by zdobyć tytuł Mistrzów Bydgoszczy musieli przejść przez IV fazy turnieju, rozegrali 7 spotkań z których 6 zakończyło się ich zwycięstwem,a tylko raz spotkanie zakończyło się remisem. Każdy etap turnieju uczniowie SP nr 31 kończyli na pierwszym miejscu tabeli.  
W turnieju uczestniczyło 21 drużyn. 
Kolejność końcowa: 
1. SP nr 31
2. SP nr 15
3. Katolicka Szkoła Podstawowa
 
Skład mistrzowskiej drużyny: Dominik Bąk, Jakub Dobrowolski, Kacper Dyksa,Maksymilian Gaul, Fabian Trynkiewicz, Tomasz Podlaski, Mateusz Bartchodzie, Adrian Marciniak, Jan Rogowski, Szymon Sobczak,Kacper Lewandowicz, Adrian Janecki, Igor Rutkowski.
 
trener: Mateusz Winiarski
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu