Wiktor Grzenkowitz Mistrzem Polski Juniorów Młodszych 2015 w Taekwondo Olimpijskim

Dużym sukcesem dla naszej drużyny zakończyły się tegoroczne zmagania podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Zawody zostały rozegrane w Puławach w dniach 24-25 października 2015 roku. UKS 10 Bydgoszcz na 57 sklasyfikowanych klubów drużynowo zajął 4 miejsce! Do pucharu zabrakło zaledwie 2 punkty. Medale zdobyli: Wiktor Grzenkowitz – 1. miejsce w walce i 2. miejsce w konkurencji sprawności, Oliwia Węgrzyńska 3. miejsce w walce i Łukasz Nalazek 3. miejsce w walce. Bardzo dobrze wypadli również nasi pozostali zawodnicy zajmując wysokie punktowane miejsca, do kolejnych medali zabrakło naprawdę niewiele! Poomsae: 4. miejsce zajął Krzysztof Pakulski. Walka: Kacper Grubich miejsce 5. i 6. miejsce w konkurencji sprawności, Fuchs Maksymilian miejsce 5, Antoni Sikorski miejsce 5., Olga Wnuk-Lipińska miejsce 5., Roksana Janicka miejsce 5. i 5. miejsce w konkurencji sprawności, Emilia Wasilewska miejsce 5. i 7. miejsce w konkurencji sprawności, Oliwia Węgrzyńska 7. miejsce w konkurencji sprawności oraz Piotr Pabijan, Zuzanna Czyżewska, Dawid Runowski, Oliwier Stankiewicz, Monika Czajkowska i Kacper Grzebyta. Gratulacje!!!

autor: Grzegorz Giełdon

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu Wiktor Grzenkowitz Mistrzem Polski Juniorów Młodszych 2015 w Taekwondo Olimpijskim