DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W tegorocznej edycji Mistrzostw Bydgoszczy w Sztafetowych Biegach Przełajowych najlepiej wypadła żeńska reprezentacja gimnazjum. Dziewczęta zajmując II miejsce, wywalczyły awans do zawodów wojewódzkich, gdzie osłabiony kontuzjami zespół uplasował się na X pozycji.  Gimnazjaliści w finale miejskim stanęli na podium, zajmując III miejsce. Małym biegaczkom ze szkoły podstawowej zabrakło odrobiny szczęścia, zajęły czwartą lokatę, chłopcy uplasowali się na ósmym miejscu.

Gratulujemy wszystkim startujący, bo zmierzyć się z dystansem 1000 i 800 m w trudnym. leśnym terenie potrafią tylko najwytrwalsi sportowcy.

Skład zespołu (gimnazjum): Edyta Sobczyk, Paulina Wierzbowska, Dominika Kania, Zuzanna Kuligowska, Martyna Andryańczyk, Monika Jagła, Jagoda Jankowska, Beata Szymańska, Małgorzata Andersohn, Klaudia Laskowska, w finale wojewódzkim wystąpiła Wiktoria Baścikowska, Sandra Papierowska

Skład zespołu (gimnazjum): Daniel Michalski, Adam Siewaszewicz, Artur Zalewski, Wiktor Zieliński, Dawi Frącz – Zakrzewski, Szymon Pacanowski, Piotr Wituski, Nicolas Szymczak, Emil Kopterski, Aleksander Bednarek

Skład zespołu (szkoła podstawowa): Nadia Tomaszewska, Martyna Mroczek, Julia Dondalska, Martyna Śledzinska, Oliwia Troka, Daria Kubiś, Julia Frohelke, Dominika Tlock

Skład zespołu (szkoła podstawowa): Błażej Jeżakowski, Olaf Ciemny, Mikołaj Modrzejewski, Maksymilian Wołczek, Maksymilian Gaul, Dominik Bąk, Kacper Lewandowicz, Kacper Dyksa

Opiekunowie: Jarosław Śmieszek, Maciej Kasprzak

autor: Kasia Mianowska