MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH START W IGRZYSKACH DZIECI

szachyW turnieju odważyło się wystąpić 11 uczniów naszej szkoły. Rozegrali partie na czas, systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze rozegrał po mistrzowsku Maksymilian Mroczkowski, zdobywając I miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Aleksander Meysner, trzecie miejsce wywalczył Kamil Jagodziński.

Zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze. Dyplom za odwagę przyznaliśmy najmłodszemu szachiście Gniewkowi Kochańskiemu.

Po udanym turnieju drużyna szachistów w składzie: Maksymilian Mroczkowski, Aleksander Meysner, Kamil Jagodziński i Aleksandra Pietrewicz postanowiła spróbował sił na zawodach miejskich, zdobywając XIII miejsce.

Pozostali uczestnicy turnieju: Mateusz Orliński, Eryk Hatka, Jędrzej Łączny, Aleksandra Pietrewicz, Gniewko Kochański, Piotr Młodzikowski, Szymon Śniedziewski, Dominik Łuczywek

Opiekunowie: Iwona Dembska, Jarosław Śmieszek. Kasia Mianowska

autor: Kasia Mianowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH START W IGRZYSKACH DZIECI