Nasi judodzy z kolejnymi medalami Mistrzostw Polski

Dwa medale zdobyli nasi uczniowie (3 klasa gimnazjum o profilu judo) na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików, które odbyły się 19 - 21 października w Rybniku. Marta Twardowska potwierdziła, że jest najlepszą zawodniczką w naszym kraju i bez większych problemów wywalczyła złoto w kategorii do 52 kg. Jest to już jej trzeci medal z Mistrzostw Polski. Natomiast Dominik Zakowicz zdobył brąz w kategorii do 73 kg. 
Oprócz nich w turnieju wystartowało jeszcze 5 innych naszych reprezentantów, którzy spisali się również bardzo dobrze i zajęli: Maksymilian Nowak - 5 miejsce (przegrał walkę o brąz) Hubert Kluz - 7 miejsce Julia Rosińska, Łukasz Przybylski i Mikołaj Apolinarski zakończyli swój udział na walkach eliminacyjnych.
 
Zawodników do zawodów przygotowali trenerzy: Łukasz Bielun i Mateusz Kuliński
 
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy !
 
Mateusz Kuliński 
 
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu Nasi judodzy z kolejnymi medalami Mistrzostw Polski