Nasi judocy rozpoczęli sezon

Dużym sukcesem sportowym zakończyły się dla naszej sekcji judo Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które 15 września zorganizowano u nas w szkole. UKS 10 Bydgoszcz zdobywając 6 medali () zajął drugie miejsce w regionie pod względem ilości zdobytych miejsc na podium zostawiając za sobą 30 klubów z całej północnej Polski Warto dodać, że od tego roku są to również eliminacje do Mistrzostw Polski. W zawodach wystartowało prawie 150 najlepszych zawodników i zawodniczek z roczników 2003 - 2004 z 31 klubów. Nasi medaliści, którzy jednocześnie awansowali na MP Młodzików

Dominik Zakowicz
Hubert Kluz
Julia Rosińska
Łukasz Przybylski
Mikołaj Apolinarski
Maksymilian Nowak

Wszystkim bardo serdecznie gratulujemy.

Mateusz Kuliński

Finał Ogólnopolski Czwórboju LA

W dniach 15-17 czerwca odbył się XXIV Finał Ogólnopolski w Czwartkach LA w Łodzi.Wśród 2200 uczestników z ponad 100 miast rywalizujących w konkurencjach biegowych i technicznych tytuł mistrza Polski w rzucie piłeczką palantową zdobyła Martyna Szalbierz.W zawodach startowały również Patrycja Macioszek, Martyna Sonnak oraz Emilia Głowacka pobijając swoje rekordy życiowe.

Finał BOM w LA

8 czerwca odbył się finał BOM w LA.II miejsce w sztafecie 4x100 zdobyły Maja i Malwina Michalskie,Zuzanna Schmidt,Aleksandra Michalczyk,II miejsce w rzucie oszczepem Zuzanna Madaj,w biegu na 1500m Olaf Siemieniec,III miejsce w skoku wzwyż Jagoda Nagórska,II miejsce w skoku w dal Martyna Szyperska,I miejsce w skoku w dal Klaudiusz Tomczyk,III miejsce w biegu na 100m  Mateusz Jaskólski,III miejsce w sztafecie szwedzkiej Dawid Rosiński,Daniel Szostak,Michał Roczniak,Tomasz Kruk,II miejsce w sztafecie szwedzkiej Maja i Malwina Michalska,Aleksandra Michalczyk,Patrycja Chojnicka.

Reszta zdjęć w galerii

Czwartki LA

Po finale miejskim prawo staru w mistrzostwach polski czwartków LA w Łodzi uzyskali:Igor Stankiewicz w biegu na 60m, Martyna Szalbierz w rzucie piłeczką palantową, Patrycja Macioszek w biegu na 60m,Martyna Sonnak w biegu na 300m, Emilia Głowacka w biegu na 600m.

Reszta zdjęć w galerii

Wicemistrzostwo w trójboju LA

Wicemistrzostwo w kujawsko-pomorskich igrzyskach dzieci w trójboju La dziewcząt i chłopców w Barcinie 6 czerwca 2018:

• Emilia Łuszpińska,Zofia Klet,Karolina Stróżyńska,Dominika Kuligowska,Patrycja Macioszek,Martna Szalbierz
  • Aleksander Sikorski,Aleksander Sklorz,Dominik Łyczywek,Jakub Tomaszewski,Igor Stankiewicz,Nicolas Witkowski.
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu