Sekcja judo udanie rozpoczęła sezon startowy

Bardzo udanie sekcja judo rozpoczęła sezon startowy 2019. Na ogólnopolskim turnieju w Kaczorach koło Piły, zawodnicyUKS 10 Judo Bydgoszcz wystawił 50 zawodników. Wszyscy bardzo ładnie walczyli więc klub zakończył swój udział z dorobkiem 33 medali (12 złotych, 8 srebrnych i 13 brązowych). Dzięki temu zajęli 1 miejsce w klasyfikacji medalowej i punktowej. Wszystkim, którzy wzięli udział gratulujemy !!!

Goście z Korei

Już po raz kolejny w naszej szkole gościliśmy czworo trenerów taekwondo z Korei. Podczas ferii można było nie tylko  doskonalić technikę, ale również miło spędzić czas. Pozdrawiamy wszystkich uczestników, a szczególnie naszych gości: Yun Ju Hee, Mun Min Jeung, Oh Sung Min, Lee Dong Hyun !!!

Grzegorz Giełdon

IV Wielki Trening Rodzinny Judo

Jak co roku sekcja judo organizuje dla swoich zawodników i ich rodzin wspólny trening, na którym wszyscy mogą wspólnie poćwiczyć. Po raz kolejny trenerzy się nie zawiedli ponieważ prawie 300 osób, które wzięło udział  mogło się zintegrować i trochę przy tym zmęczyć ;) Warto pogratulować rodzicom ponieważ dzielnie starają się dorównać swoim wysportowanym pociechom w ćwiczeniach ;)

IV Mini Judo Cup - zawody organizowane przez sekcje judo

Czwarta edycja Mini Judo Cup już za nami. Bardzo nas cieszy, że w naszym turnieju z roku na rok startuje co raz więcej małych wojowników, a w sobotę 17 listopada było ich już 296 z 25 klubów. IV Mini Judo Cup było przeznaczone dla dzieci z roczników 2006 - 2013, gdzie najmłodsi walczyli tylko w parterze. Ich rywalizacja zawsze robi największe wrażenie na kibicach. Jesteśmy również pod mega wrażeniem z liczby dzieci, które są związane z naszym klubem i wzięły udział w rywalizacji. Mianowicie z UKS 10 Judo BydgoszczMałe Judo BydgoszczPrzedszkole Niepubliczne Radość w Bydgoszczy i Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy stawiło się ich 130 !!! Z każdego z Was jesteśmy bardzo dumni niezależnie od tego jak Wam poszło.

Dziękujemy wszystkim firmom i osobom, które wspomogły nasz turniej od strony rzeczowej i finansowej, dzięki czemu mogliśmy każdemu uczestnikowi przekazać dyplom, medal, poczęstunek, mały upominek, a dla miejsc medalowych super fajne czapki:
Czarny RycerzBistro Restauracja KatarynkaPolodrukZieleń MiejskaVB Ubezpieczenia i FinanseSerwis pojazdów szynowych Seluch

Wielkie podziękowania należą się również rodzicom, którzy poświęcili swój wolny czas na pomoc w organizacje zawodów. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili w Bydgoszczy (mino małych problemów technicznych na początku zawodów) i że odwiedzicie nas już na kolejnej, PIĄTEJ edycji zawodów Mini Judo Cup - Bydgoszcz. Do zobaczenia

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu