Finał wojewódzki Kinder +Sport 2018 w mini piłce siatkowej

Reprezentacja dziewcząt w kategorii czwórek mini siatkówki w składzie: Paulina Jędrzejczak, Ewelina Franz, Marta Łuka, Maja Wudniak, Oliwia Michalska zdobywając drugie miejsce w finale wojewódzkim awansowała do finału ogólnopolskiego Kinder +Sport.
Drugi zespół w składzie: Natalia Kęskrawiec, Aleksandra Czyżewska, Marta Strzyżewska, Wiktoria Belter i Kamila Andryańczyk zajął czwarte miejsce. Reprezentacje w kategorii trójek zajeły 3 i 7 miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!

autor: Marcin Mojsiej

Trójbój lekkoatletyczny

Wicemistrzynie bydgoszczy w trójboju LA Emilia Łuszpińska, Zofia Klet, Karolina Stróżyńska, Wiktoria Mojsiej, Dominika Kuligowska, Patrycja Macioszek, Martna Szalbierz

Mistrzostwa Bydgoszczy w Trojboju LA

Mistrzowie Bydgoszczy w trójboju LA - Aleksander Sikorski,Maksymilian Mroczkowski,Dominik Łyczywek,Jakub Tomaszewski,Igor Stankiewicz,Nicolas Witkowski.

Maciej Kasprzak

Dzieciaki do rakiet

Reprezentacja tenisowa naszej szkoły po wywalczeniu awansu z toruńskiego finału wojewódzkiego - zakwalifikowała się do ogólnopolskiego turnieju finałowego wspólnej akcji BGŻ BNP Paribas i PZT - Dzieciaki  do Rakiet 2017, który w dniach 16-17 maja 2018 r. odbył się w Warszawie. Nasza Drużyna (w składzie : Gabriela Biesek, Julia Troka, Aleksander Olender, Jakub Tomaszewski i Franciszek Wilk) zajęła 14. miejsce w finale. Finał stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Najważniejszym jednak przesłaniem całej akcji była popularyzacja tenisa wśród dzieci i ten cel z całą pewnością został osiągnięty.

Kinga Wrzesińska i Iwona Dembska

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!!

29 kwietnia 2018r. w 3 Włocławskim Maratonie mtb, w którym brało udział ponad 700 uczestników, uczniowie Naszej Szkoły odnieśli po raz kolejny sukces zwyciężając swoje wyścigi z ogromną przewagą. A byli to Tymon Łysiak z 6dp klasy oraz Filip Dorsch z klasy 7ep.

Serdecznie GRATULUJEMY

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sport, zdrowie, rekreacja-szkoła w ruchu