Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim

   

      10 czerwca w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy odbył się Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim, na którym nie zabrakło również uczniów naszej szkoły. SP 31 reprezentowała klasa VI c w składzie: Wiktor Piórkowski, Małgorzata Wojtaluk, Ola Dobek, Zuzanna Szczepanik, Maciej Piekarski, Kajetan Kolendo, Piotr Sinacki, Oliwia Olszanowska, Marta Maron, Oskar Kubrak, Feliks Orzeł oraz Marysia Majewska. Nasz zespół przedstawił remake skeczu „Little Britain” pt. „Computer says no”, za co otrzymał specjalne wyróżnienie. Główna nagroda dla najlepszego aktora przypadła natomiast Wiktorowi Piórkowskiemu.

Gratulujemy!

autor: Jolanta Buczyńska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim