Finał V edycji konkursu z języka angielskiego „Beefeaters, Nessie and the Statue of Liberty”

  

    23 kwietnia w SP nr 58 w Bydgoszczy odbył się finał V edycji konkursu z języka angielskiego „Beefeaters, Nessie and the Statue of Liberty”. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu kultury, historii, geografii i tradycji krajów anglojęzycznych. Poza tym, odgrywali scenki sytuacyjne w języku angielskim. Naszą szkołę godnie reprezentowały dwa zespoły, w składzie: Marta Maron i Julka Lipkowska z 6c, oraz Ula Pietrewicz z 6c i Szymon Głuchowski z 6d. Po zaciętej walce ale w atmosferze dobrej zabawy, nasze drużyny zajęły II i III miejsce.

Serdecznie gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

autor: A. Piskorz

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Finał V edycji konkursu z języka angielskiego „Beefeaters, Nessie and the Statue of Liberty”