Konkurs przyrodniczy "BYDGOSZCZ OSIEMNASTEGO POŁUDNIKA"

  
   W poniedziałek 20 kwietnia w SP nr 63 w Bydgoszczy odbył się miejski konkurs "Bydgoszcz osiemnastego południka", w którym uczestniczyły również przedstawicielki naszej szkoły podstawowej z klasy 6c. Konkurs nie należał do łatwych, zawierał zarówno zadania zamknięte jak i otwarte. Sprawdzał wiedzę przyrodniczą nie tylko regionu, ale także kraju, Europy i świata. W dodatku trzeba się było wykazać umiejętnością odczytywania map, określania współrzędnych geograficznych i lokalizowania miejsc za pomocą współrzędnych.
Bardzo cieszy fakt, że obie nasze uczennice stanęły na podium: Urszula Pietrewicz zajęła II miejsce, a Małgorzata Wojtaluk III miejsce.
 
Dziewczętom gratulujemy sukcesu!!!
Życzymy powodzenia w Waszych dalszych zmaganiach :-)
autor: Joanna Wyrobek
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Konkurs przyrodniczy "BYDGOSZCZ OSIEMNASTEGO POŁUDNIKA"