Spotkanie z mistrzem słowa Julianem Tuwimem

jola2

„Poezja to tworzenie pięknych zdań”

Tadeusz Peiper

20 kwietnia Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy zaprosił uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w kolejnej edycji Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie z poezją Juliana Tuwima”. Rozbudzenie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnienie kultury żywego słowa wśród uczniów było głównym celem tego przedsięwzięcia. Miłośnicy „Ptasiego radia”, „Lokomotywy” oraz wielu innych utworów mieli okazję zaprezentować swoje recytatorskie umiejętności Nasza szkolna reprezentacja jak zawsze nie zawiodła. Na podium stanęły dwie uczennice z klasy 5ap.

I miejsce zajęła Emilia Łobodzińska , na II miejscu uplasowała się Lilia Rudaś.

Gratulujemy sukcesu.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do podejmowania kolejnych twórczych wyzwań.

autorka: Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Spotkanie z mistrzem słowa Julianem Tuwimem