ANNA BŁASZCZYK - PORTRET LAUREATKI

„Wrodzony talent jest jak siła dla sportowca. Można urodzić się z większymi lub mniejszymi zdolnościami. Ale nikt nie zostaje sportowcem tylko i wyłącznie dlatego, że urodził się wysoki, silny lub szybki. Tym, co czyni kogoś sportowcem, jest praca, praktyka i technika.” - Carlos Ruiz Zafón

Znany na całym świecie pisarz, mistrz powieści grozy, Stephen King, napisał kiedyś, że talent to rzecz cudowna, ale nie posłuży temu, komu brak wytrwałości.

Rzeczywiście, sam talent nie gwarantuje sukcesu, potrzeba jeszcze działania, wielu żmudnych godzin spędzonych nad swoim zadaniem, cierpliwości i naprawiania własnych błędów do skutku.

I właśnie tej niezwykłej energii nigdy nie brakowało naszej uczennicy, Ani Błaszczyk, która po wielu sukcesach osiągniętych w kolejnych latach edukacji w mistrzowskim stylu zakończyła swoją przygodę ze Szkołą Podstawową nr 31 w Bydgoszczy.

Z wielką dumą informujemy, że uczennica klasy 8b w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

Jest także stypendystką projektu „Prymus Pomorza i Kujaw” realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ania w wolnym czasie najchętniej przenosi się w świat książek fantasy i science fiction, słucha muzyki heavymetalowej oraz ogląda ulubione seriale. Jest wierną fanką „Gwiezdnych wojen” , a także superbohaterów z komiksów Marvela i DC. Zapytana o słabości zdecydowanie stwierdza, iż pochłania zbyt duże ilości lodów, a podczas spotkań z przyjaciółmi zbyt mocno się rozgaduje:)

Z gratulacjami łączymy życzenia szczęścia i dalszych sukcesów w edukacyjnej podróży:)

Anna Pol, Ewa Lewalska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe ANNA BŁASZCZYK - PORTRET LAUREATKI