TEATR MALUCHA I PRZYRODA NA WAGĘ ZŁOTA

15 czerwca ogłoszono oficjalne wyniki rywalizacji bydgoskich placówek oświatowych w ekologicznych projektach realizowanych przez Miasto Bydgoszcz. Jednym z projektów był przegląd na małą formę sceniczną PRZYRODA NA WAGĘ ZŁOTA.

W lutym na scenie w Pałacu Młodzieży zaprezentowało się około 500 młodych artystów z kilkudziesięciu szkół i przedszkoli. Każdego roku młodzi twórcy zaskakują  pomysłem, aranżacją i scenografią, sposobem prezentacji oraz wrażliwością. Jak zawsze było pięknie, ekologicznie i inspirująco.

Nasz TEATR MALUCHA wziął udział w przeglądzie i przygotował przedstawienie „Świat woła o pomoc!”.
Miło nam poinformować, że aktorzy z kl. 2b i 2c zajęli III miejsce w kategorii klas I-III.

Gratulujemy!

Halina Papke. Małgorzata Trojanowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe TEATR MALUCHA I PRZYRODA NA WAGĘ ZŁOTA