Spotkanie z przyrodą i…… kolejny sukces Koła Teatralnego „Próba”

Mamy tylko jedną Ziemię,
a jej przyszłość zależy od każdego,
na pozór niewielkiego, ludzkiego
działania, zależy od każdego z nas.”

Florian Plit

 

 

W lutym 2020 roku na scenie Pałacu Młodzieży 500 młodych artystów z kilkudziesięciu bydgoskich szkół i przedszkoli wzięło udział w „Małej Formy Scenicznej”. Przedsięwzięcie odbyło się pod patronatem Urzędu Miasta Bydgoszczy  Każdego roku twórcy przedstawień oraz artyści zaskakują publiczność pomysłem, aranżacją i scenografią, sposobem prezentacji oraz wrażliwością. W tym roku również , zdaniem jury, było ekologicznie i inspirująco.

Koło Teatralne „Próba” z klasy 5g w składzie: Emilia Koczorowska, Natalia Górecka, Liza Werba, Luiza Paczkowska, Zuzanna Szczepańska, Denis Deręgowski, Mikołaj Mrozowski, Maksymilian Migdał przygotowało sztukę zatytułowaną „ ZIEMIA – przestrogi i marzenia”.

Z radością informuję, że nasze przedstawienie znalazło się w gronie 4 finalistów i zajęło II MIEJSCE.

Gratulacje!!!

opiekun koła: Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Spotkanie z przyrodą i…… kolejny sukces Koła Teatralnego „Próba”