Ekologia i…… sukces Koła Teatralnego „Próba”

             

                       „Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.”                                                                                                                                             Albert Einstein

        

     26 lutego odbyła się w Pałacu Młodzieży kolejna edycja konkursu na mała formę sceniczną pod hasłem „Przyroda na wagę złota”. Koło Teatralne „Próba” z klasy 5g przygotowało sztukę zatytułowaną „ ZIEMIA- przestrogi i marzenia ”.

Z radością informujemy, że w kategorii klas 4-6 nasze przedstawienie znalazło się w gronie 4 finalistów. Ostateczne ogłoszenie wyników odbędzie się w czerwcu ,podczas gali podsumowującej miejskie konkursy i akcje ekologiczne , wtedy dowiemy się, na jakim miejscu uplasowali się uczniowie z naszej szkoły.

Gratulacje !

Jolanta Nadolna

 

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Ekologia i…… sukces Koła Teatralnego „Próba”