Niech mi każdy powie szczerze, skąd się wzięły dziury w serze? – spotkanie z poezją Jana Brzechwy

W styczniu  uczniowie SP nr 31 wystąpili  na deskach sceny Młodzieżowego Domu Kultury nr 4 w Bydgoszczy. Podczas tegorocznego spotkania z polską poezją uczestnicy zmierzyli się z twórczością autora między innymi takich wierszy jak: „Na straganie”, „Kaczka Dziwaczka”, „Sum” czy  „Włos”. Jury uważnie oglądało i oceniało występy kilkudziesięciu osób pod względem  środków wyrazu artystycznego, czyli  dykcji, ekspresji i mimiki.  W gronie nagrodzonych  recytatorów ,kolejny raz, znaleźli się także nasi przedstawiciele. Z radością ogłaszamy, że laureatami Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Jana Brzechwy zostali: Zuzanna Szczepańska z klasy 5g, która zajęła I miejsce  oraz  Patryk Goliński z klasy 5e   - zdobywca wyróżnienia.                                  

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy  kolejnych osiągnięć.

Jolanta Nadolna, Agnieszka Żywiałowska

 

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Niech mi każdy powie szczerze, skąd się wzięły dziury w serze? – spotkanie z poezją Jana Brzechwy