Zwycięzcy konkursu ortograficznego „O pióro Dyrektora” dla kl.7-8 i gimnazjum

pioro2W ostatni wtorek maja, zgodnie z planem, odbył się konkurs ortograficzny „ O pióro Dyrektora szkoły” dla klas starszych, tzn. 7-8 szkoły podstawowej i  3 gimnazjum. Do zmagań konkursowych stanęło 12 uczestników, reprezentantów  wyżej wymienionych klas. Zmierzyli się oni z niełatwą materią, jaką jest polska ortografia. Tym bardziej jest nam miło poinformować, iż Filip Oleś z klasy 8e, napisał test konkursowy bezbłędnie, został Szkolnym Mistrzem Ortografii klas starszych i do niego trafi nagroda podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.II miejsce zajęli ex aequo Michalina Rega z kl.7b i Hubert Jagła z 8e. Natomiast zdobywczynią 3 miejsca została Daria Zienkiewicz  również  z klasy 8e.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

M. Ciesielska  i  A. Połońska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Zwycięzcy konkursu ortograficznego „O pióro Dyrektora” dla kl.7-8 i gimnazjum