Piękne stoły wielkanocne, czyli pokaz umiejętności naszych uczniów…

W miniony poniedziałek w szkolnej stołówce odbył się szkolny konkurs dla    uczniów klas 4-8 pod hasłem „Jak pięknie przygotować stół wielkanocny?” Oryginalnych pomysłów, pięknych dekoracji i świątecznego nastroju nie zabrakło nam podczas tego spotkania J Cieszymy się ,że przedstawiciele klas podjęli to twórcze wyzwanie. Jury w składzie: pani wicedyrektor Marlena Mioduszewska, pan Sławomir- szef szkolnej kuchni i my- organizatorki, brało pod uwagę estetykę nakrycia stołu, poprawność ułożenia sztućców, pomysłowe rozwiązania i samodzielność wykonania wielkanocnych dekoracji. Po wnikliwym obejrzeniu wszystkich, starannie nakrytych stołów, podjęto decyzję. Z przyjemnością informujemy, że laureatami tej edycji naszego konkursu zostali:

I miejsce: kl. 5d w składzie: E. Łuszpińska, O. Bania, A. Nebak, J. Troka

II miejsce: kl.5a w składzie :J. Handzlik ,J. Nowicka, H. Skolimowska ,L .Paulińska,J. Teske i kl.6d reprezentowana przez: N. Maćkowską, K.Ojewską, E.Wojnacką

III miejsce- kl.4g w składzie: L. Werba, R. Jurków, L.Paczkowska, K. Czajkowska, N. Górecka i kl.4a reprezentowana przez: M. Klimkowską, L.Bojkowską, O.Kawałkowską,M.Geppert,A.Kurczewską.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i dobra zabawę.

Wiosennych i radosnych ŚWIĄT

Reszta zdjęć w galerii 

organizatorki: Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Piękne stoły wielkanocne, czyli pokaz umiejętności naszych uczniów…