Wszyscy na podium!

W środę, 13 marca, odbyło się podsumowanie Miejskiego Konkursu Literackiego „Słowa, które uzdrawiają duszę”. Jego organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 20 i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1.

Uczniowie w tegorocznej – piątej już edycji musieli wybrać dowolną osobę, na twarzy której chcieliby wywołać uśmiech, a następnie zredagować autorski przepis. Kolejnym etapem było wykonanie portretu uśmiechniętej osoby i ozdobienie go ramką według własnego pomysłu.

Uczniowie w towarzystwie Rodziców mogli uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród. Dodatkowo laureaci pierwszego miejsca musieli publicznie odczytać swoją pracę, co było nie lada wyzwaniem. A oto wyniki konkursu – 1. miejsce ex aequo zajęli uczniowie klasy 6d Karolina Ojewska oraz Mateusz Bugajski, 2. miejsce – Anna Pawlicka z klasy 8a,a 3. miejsce – Oliwia Lubowicz, również z klasy 8a. Wielkie gratulacje!

Katarzyna Jarzembowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Wszyscy na podium!