Kultura i dobre maniery widziane oczyma poetów i…naszych uczniów

„Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą.”

Adam Mickiewicz

„Savoir- vivre w poezji to tytuł konkursu recytatorskiego, który odbył się we wtorek w naszej szkole. Uczestnicy prezentowali ulubiony wiersz polskiego poety traktujący o zasadach dobrego wychowania. Piękne strofy z utworów między innymi: Jana Brzechwy i Juliana Tuwima przedstawili uczniowie z klas 4-6.

Z radością informujemy ,że jury , któremu przewodniczyła pani wicedyrektor Marlena Mioduszewska, po burzliwych naradach przyznało następujące lokaty:

I miejsce - Zuzanna Szczepańska z klasy 4g i Emilia Koczorowska z klasy 4g

II miejsce - Natalia Górecka z klasy 4g

Nagrody laureatom zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania czwartej edycji programu „Dobre maniery, łamią bariery. Szkoła dobrych nawyków” już w maju.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział i dostarczenie tak wielu emocji

Jolanta Nadolna i Bożena Dirbach

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Kultura i dobre maniery widziane oczyma poetów i…naszych uczniów