Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna – laureaci

W grudniu sześćdziesięciu uczniów z klas 4-8 SP kolejny wzięło udział w Ogólnopolskim Stypendialnym Projekcie Edukacyjnym STYPENDIADA POLONISTYCZNA .

Celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja twórczości znanych pisarzy , w tym roku uczestnicy stypendiady zmierzyli się między innymi z utworami Marka Twaina, Charlesa Dickensa. Poza tym uczniowie sprawdzili swoją znajomość zasad ortografii i umiejętności ich stosowania w praktyce.

Z radością informujemy, że laureatami tej edycji zostali: Anna Błaszczyk z klasy 7b oraz Denis Deręgowski z klasy 4g , którzy otrzymali tytuł finalisty i zdobyli wyróżnienia.

Pozostali uczniowie co prawda nie stanęli na podium, ale niektórzy uczestnicy zdobyli wysokie noty, jedynie kilku punktów zabrakło im do uzyskania tytułu finalisty.

Wielkie gratulacje

Wszystkich zapraszam do udziału w tym projekcie polonistycznym już za rok!

szkolny koordynator:    Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna – laureaci