"Christmas songs " - wyniki konkursu

Tuż przed feriami odbył się konkurs piosenki świątecznej i zimowej w języku angielskim pt. Christmas songs dla klas 1-3. Dzieci zaprezentowały mnóstwo różnych utworów mi.in. „Snow is falling”, „Jingle bells”, „Little snowflakes” oraz   „I’m a little snowman”. Z wielką przyjemnością wysłuchałyśmy wszystkich piosenek. Jury w składzie:  pani wicedyrektor Marlena Mioduszewska oraz nauczyciele języka angielskiego Anna Rydzyńska i Zuzanna Bekisz-Michalska miało nie lada wyzwanie, aby wyróżnić najlepszych wykonawców, ponieważ wszystkie dzieci były świetnie przygotowane językowo i przebrane bądź miały rekwizyty. Po burzliwych obradach postanowiono przyznać po 2 równorzędne I, II oraz III miejsca.
I miejsce:  Amelia Gąsiorowska z klasy 1d
I miejsce: Zuzanna Żyła z klasy 1d
II miejsce: Oliwier Lech z klasy 1b
II miejsce: Amelia Sowa z klasy 2b
III miejsce: Aleksandra Pokrzywiec z klasy 1b
III miejsce: Alicja Tholonias z klasy 2c
Wszystkie nagrodzone dzieci otrzymały dyplomy oraz piękne pluszowe misie, zaś pozostali wykonawcy drobne upominki.
 
Serdecznie gratulujemy
Organizatorzy: Anna Rydzyńska i Zuzanna Bekisz-Michalska
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe "Christmas songs " - wyniki konkursu