Bitwa na prezentacje rozstrzygnięta

rokHerberta2Rozstrzygnięty został konkurs na prezentację multimedialną o Zbigniewie Herbercie. Celem konkursu było rozbudzenie aktywności twórczej młodzieży, rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną, wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji oraz pogłębienie wiedzy na temat życia Zbigniewa Herberta.

Z przyjemnością informujemy, że zdobywczynią I miejsca została Alicja Cisewska z klasy 7ap, II miejsce zdobyła Katarzyna Krzyżyńska z klasy 7ap, III miejsce zajęła Wiktoria Belter z klasy 8ap.

Uroczyste podsumowanie Roku Zbigniewa Herberta i wręczenie nagród nastąpi w maju. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Marzena Marynowska, Aleksandra Wieczorek

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Bitwa na prezentacje rozstrzygnięta