Ogólnopolski konkurs literacki z aniołem w tle…

aniol nauki                       

                          „To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.”

                                                                                                                       Paulo Coelho

  

Uczniowie klas 4-8 zostali zaproszeni do udziału w konkursie poetyckim zorganizowanym przez Centrum Kultury w Piekoszowie i Szkołę Podstawową w Jaworzni w województwie świętokrzyskim. Zadaniem uczestników było przedstawienie anioła w formie poetyckiej. Przedstawiciele naszej szkoły podzielili się swoją wrażliwością i…osiągnęli sukces. Z przyjemnością informuję, że spośród pięciuset nadesłanych prac , następujący uczniowie zdobyli nagrody:

II miejsce: Maja Geppert z klasy 4a

III miejsce : Emilia Koczorowska z klasy 4g i Paweł Wojtaszek z klasy 8e

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów nie tylko na niwie poetyckiej.

Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Ogólnopolski konkurs literacki z aniołem w tle…