KONKURS O TEMATYCE HALLOWEEN DLA KLAS 4-8 ROZSTRZYGNIĘTY!

duszekKomisja konkursowa po bardzo burzliwych i długich naradach, wyłoniła zwycięzców. W związku z tym, że było mnóstwo ciekawych prac, przyznano też wyróżnienia. Oceniane były poprawność językowa, pomysłowość i wkład pracy.

I MIEJSCE: Ivan Saienko 5c

II MIEJSCE: Weronika Lewińska 4b

III MIEJSCE: Dominika Trafara 7b

Wyróżnienia: Oksana Zborowska 4d, Oliwier Poszytek 5c, Eva Fidik 4g,Weronika Kordas 6b, Marcel Malicki 5d, Wiktoria Walter 4f, Aleksander Sklorz 5c, Jacob Gruszka 5b, Alicja Wachowska 4g, Oliwier Bania 5d, Alicja Kurczewska 4a, Kacper Zaremba 5e

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim, którzy wzięli udział dziękujemy!!!

Wręczenie dyplomów i nagród w środę 31 października.

Organizatorzy: Z. Bekisz-Michalska, A. Piskorz

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe KONKURS O TEMATYCE HALLOWEEN DLA KLAS 4-8 ROZSTRZYGNIĘTY!