Poczuć magię świąt , czyli jak przygotować stół wigilijny ?

W miniony czwartek  uczniowie  klas 4-7  wzięli  udział , w związku ze zbliżającymi się świętami , w  szkolnym konkursie  pod  hasłem „ Jak  pięknie i oryginalnie przygotować   stół wigilijny ?”.  Uczestnicy  zrobili wszystko, aby  nakrycia  stołów były kolorowe, zaskakujące  i  bardzo estetyczne. Dbałość o wszelkie detale oraz zachowanie tradycji tych świąt wprawiło  jury w nie lada zdumienie. Wyłonienie zwycięzców było naprawdę bardzo trudnym zadaniem. Pani wicedyrektor Marlena Mioduszewska, przedstawiciele drużyn oraz my- organizatorki długo i wnikliwie oglądałyśmy przygotowane dekoracje, aby ostatecznie podjąć decyzję i ogłosić, że przyznano następujące lokaty:

I miejsce -  klasa 7e:  Agnieszka Zborała, Daria Zienkiewicz, Maria Słoma, Anna Pawlak, Weronika Rygielska

II miejsce  - klasa 7a: Wiktoria Belter, Zofia Michalak, Malwina Michalska, Maja Michalska

III miejsce- klasa 7b i 5d: Ola Syroczyńska ,Monika Nalazek, Julia Kondek, Natalia Drelichowska, Karolina Ojewska, Antoni Bukowiński, Aleksander Sikorski, Max Szymański

Zasłużone wyróżnienia  otrzymali przedstawiciele z klas: 4a, 6b ,7 c ( jedyna męska drużyna).

Gratulujemy!

Bardzo dziękujemy  wszystkim uczniom  za udział w naszym przedświątecznym spotkaniu J.

Zapraszamy do galerii.

organizatorki: Jolanta Nadolna , Bożena  Dirbach

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Poczuć magię świąt , czyli jak przygotować stół wigilijny ?