Ekologia i…… kolejny sukces Koła Teatralnego „Próba”

 

     „Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.”

                                                                                                        Albert Einstein

          

           7 czerwca 2017 roku odbyło się w Pałacu Młodzieży coroczne uroczyste podsumowanie bydgoskich akcji i konkursów ekologicznych pod hasłem „Przyroda na wagę złota”. W ramach tego przedsięwzięcia, którego patronem jest Urząd Miasta Bydgoszczy, odbyła się też kolejna edycja konkursu na „Małą formę sceniczną” o tematyce ekologicznej. Koło Teatralne „Próba” z klasy 2cg  przygotowało sztukę zatytułowaną „Jedna jest ZIEMIA”.               

Z radością informujemy, że w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych nasze przedstawienie znalazło się w gronie 5  finalistów  i ……. zajęło  I MIEJSCE.

 Gratulacje ;)

- Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Sukcesy przedmiotowe Ekologia i…… kolejny sukces Koła Teatralnego „Próba”