KLASA 1cp na FESTIWALU NAUKI

  

       W dniach 20-23 maja 2015 roku odbyła się kolejna edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki, którego organizatorami były bydgoskie uczelnie wyższe. W tym roku wykładowcy i studenci Collegium Medicum przygotowali szereg propozycji dla wszystkich, chcących poznać medycynę od kulis.

      Klasa 1cp została zaproszona na zajęcia „Żywienie dzieci w wieku wczesnoszkolnym”. Spotkanie rozpoczęło się interesującym pokazem multimedialnym na temat zdrowego odżywiania się. Następnie dzieci rozwiązywały zadania na kartach pracy wykorzystując zdobytą wiedzę. Najatrakcyjniejszą częścią zajęć okazało się jednak samodzielne przygotowanie „kolorowych” kanapek i ich konsumpcja.

autor: Dorota Hernet

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia KLASA 1cp na FESTIWALU NAUKI