Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej

20 listopada 2019r. w Kinoteatrze przy ulicy Dwernickiego w Bydgoszczy odbył się I Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej pt. „Moją ojczyzną Polska jest…”. Organizatorem spotkania było Przedszkole Niepubliczne „Lokomotywa” oraz Klub Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. W programie były występy indywidualne i zbiorowe dzieci z bydgoskich szkół i przedszkoli, zespołu pieśni „Płomienie”, taniec grupy „Bohema” oraz pokazy strojów ludowych. Naszą szkołę reprezentowała utalentowana wokalnie uczennica klasy 3c Lena Podlasińska. Impreza nie miała charakteru konkursu, jednak wszyscy uczestnicy otrzymali bardzo atrakcyjne upominki.

Gratulujemy udanego występu!

Dorota Hernet

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej