Noc bibliotek 2019

Kilkuosobowa reprezentacja kl. 3c wzięła udział w corocznej akcji Noc Bibliotek organizowanej przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną. Wszyscy uczestnicy otrzymali karty do zbierania pieczątek za udział w różnych atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zdobycie 4 pieczątek gwarantowało udział w loterii fantowej, na którą przygotowano wiele niespodzianek w postaci maskotek, książek, magnesów itp. Najciekawsze propozycje to: kiermasz książek, zagadki logiczne klubu ENIGMA, odskulowe kino domowe, gry językowe, Lekturowa Kryptogra, bajkowa skrzynia, teatrzyk japoński i wiele innych. Dzieci z naszej klasy zostały zaproszone na warsztaty „Zrób własną książkę”- tworzyły książkę liporello wykorzystując różnorodne materiały papiernicze. Uśmiech zadowolonych dzieci świadczył o tym, że sobotnie popołudnie spędzone w bibliotece było bardzo udane!

Dorota Hernet

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Noc bibliotek 2019