Rodzinne spotkanie kl. 2c w kręgielni

Z okazji zakończenia roku szkolnego kl. 2c wraz z rodzicami spędziła niezapomniane chwile w klubie Broadway. Atrakcją wieczoru była wspólna gra w kręgle. Przeszkolony zespół instruktorów wprowadził dzieci w tajniki gry. Pomocnicze barierki oraz lżejsze kule ułatwiały grę. Bowling to jedna z najatrakcyjniejszych gier towarzyskich i sportowych. Niepotrzebne były żadne wybitne uzdolnienia, czy warunki fizyczne. Zasady gry są bardzo proste. Nie martwiliśmy o prowadzenie punktacji, by wyłonić zwycięzcę rywalizacji, bo zrobił to za nas automat. Pozostało jedynie wybrać kulę i rzucając nią przewrócić więcej kręgli niż przeciwnik. Wszystko oczywiście w atmosferze zdrowej rywalizacji, dobrej zabawy i integracji. 

To było wspaniałe rodzinne popołudnie!

Dorota Hernet

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Rodzinne spotkanie kl. 2c w kręgielni