DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE

W piątek, 1 II, odbyło się kolejne spotkanie dla dzieci 5 i 6-letnich z cyklu DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE pod hasłem "Królestwo, królewna, królewicz... czyli W ZAMKU Z KLOCKÓW".
Zajęcia rozpoczęły się zabawą przy muzyce  W ZACZAROWANYM KRÓLESTWIE.
Następnie przedszkolaki podczas ćwiczenia POLICZ KROPKI NA KOSTCE podzieliły się na trzy grupy. Zadaniem każdego zespołu było zbudowanie ZAMKU Z KLOCKÓW i  przygotowanie krótkiej inscenizacji pod tytułem KTO TU MIESZKA?
Pod koniec zajęć dzieci uzupełniając karty pracy DORYSUJ BRAKUJĄCY ELEMENT doskonaliły percepcję wzrokową oraz umiejętności grafomotoryczne.
Za kreatywne pomysły i aktywną pracę przedszkolaki otrzymały naklejki - UŚMIECHNIĘTE BUŹKI.

Następne spotkanie odbędzie się 1 III 2019r.

Zapraszamy:)
Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia DZISIAJ W PRZEDSZKOLU, JUTRO W SZKOLE