V SZKOLNY FESTIWAL UŚMIECHU, czyli sprawdzamy, co nam „w duszy gra”

I  miejsce

Anastazja Malicka z klasy 5dp za  urocze i oryginalne wykonanie piosenki „Czerń i biel”

II miejsce

Ewa Różańska, Zuzanna Nauman, Patrycja Macioszek klasy 4bp i 4ap za niesamowity układ taneczny połączony  z  pięknym wokalem

III miejsce

Małgorzata Lisiecka   z klasy 5bp za wzruszające wykonanie piosenki „Kundel bury” ze swoim  pupilem- psem

Michalina Rega z klasy 5bp  za piękną grę na skrzypcach

Marianna Ostrowska z klasy 4ap za profesjonalne wykonanie piosenki z repertuaru Grzegorza Hyży

Wielu emocji i powodów do uśmiechu dostarczyli nam uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej, licznie reprezentowani  na festiwalu. Jury nagrodziło następujących artystów:

Kacper Stanecki   z klasy 3ap  - szkolny mistrz gry na perkusji

Jakub Lewandowski z klasy 2dp – szkolny mistrz tańca

II miejsce

Laura Bojkowska i Malwina Okońska – duet z klasy 2dp  za taniec do piosenki „Chocolate”

III miejsce

Róża Pietrzak i Jakub Łuczak  za pokaz taekwondo

Przyznano również wyróżnienia, które otrzymali następujący wykonawcy:

Eva Fidik  z klasy 2ep za uroczą prezentację i wykonanie piosenki” Słoneczko”, Magda Foksińska    z klasy 3ap za grę na keyboardzie, Kalina Albińska  i Liliana Sitkiewicz z klasy 3ap   za piękny pokaz taneczny oraz Jacob Gruszka z klasy 3bp – mistrz robienia zwierząt z ….balonów.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział  w  festiwalu , gratulujemy umiejętności  i życzymy dalszych udanych występów w kolejnych edycjach.

Nagrody DLA NASZYCH SZKOLNYCH ARTYSTÓW ufundowała Rada Rodziców ZS 10.

Zapraszamy do galerii.

organizatorki:  J. Nadolna, A.Żywiałowska,A.Rydzyńska,J.Piętowska

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia V SZKOLNY FESTIWAL UŚMIECHU, czyli sprawdzamy, co nam „w duszy gra”