Taneczne popisy 3cp

W czwartek 18.05.2017r. 3cp brała udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez panią Dorotę Lewandowską. Dzieci wykazały ogromne zamiłowanie do tańca. Rozwinęły wrodzone umiejętności. Były to profesjonalne zajęcia taneczne polegające na rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej i przede wszystkim na dobrej zabawie.

Żywiołowy taniec kształtował poczucie rytmu, rozbudzał w dzieciach ich wewnętrzny potencjał taneczny. Poczucie humoru prowadzącej i atmosfera zabawy, którą wprowadzała sprawiły, że dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, zyskały nowe umiejętności, poprawiły swoją kondycję fizyczną.

To była kombinacja fitnessu z tańcem, która łączyła trening aerobikowy z podstawowymi krokami tanecznymi. Zajęcia składały się z szybkich i wolnych rytmów, stosowane kroki taneczne były łatwe do wykonania, więc gwarantowały pozytywne zmęczenie i uśmiech na twarzy.

Autor: Dorota Hernet

Jesteś tutaj: Start Z życia szkoły Ciekawe wydarzenia Taneczne popisy 3cp