WEWNĄTRZŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNE DRZEWO”

        W miesiącu październiku 2015 r. wychowawczyni świetlicy szkolnej pani Angelika Elijasz zorganizowała wewnątrzświetlicowy konkurs plastyczny o tematyce jesiennej pt. „Jesienne Drzewo” Celem konkursu było przedstawienie różnorodności jesiennych barw, uwrażliwienie na piękno przyrody oraz pobudzenie dzieci do tworzenia samodzielnych i oryginalnych prac. Dzieci wykonywały prace samodzielnie w świetlicy szkolnej, dowolną techniką w formacie A -3, lub A-4. Uczniowie tworząc jesienne dzieła zastosowali różne techniki wykonania m.in. malowanie farbami, rysowanie pastelami olejnymi, suchymi oraz kredkami ołówkowymi.Jury dokonało oceny prac pod względem doboru odpowiednich barw, dokładność i różnorodność wykonania.

Zwycięzcami konkursów zostali:

KLASA I

I   miejsce – Roksana Zborowska 1f, II miejsce – Maja Geppert 1b, III miejsce – Emilka Kaczorowska 1e

KLASA II

I   miejsce – Dawid Lubas 2a, II miejsce – Klaudia Podolska 2b, III miejsce – Albert Stankiewicz 2a

KLASA III

I   miejsce – Zosia Różalska 3b, II miejsce – Antosia Gaweł 3b, III miejsce – Zosia Kopera 3b

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy.

autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica WEWNĄTRZŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNE DRZEWO”