VI MIEJSKI PRZEGLĄD ŚWIETLICOWYCH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH „TEATRALNY ŚWIETLIK 2015”

20.05.2015 r. odbył się na scenie kina „Adria” ul. Toruńska 30 VI Miejski Przegląd Świetlicowych Zespołów Teatralnych „Teatralny Świetlik 2015”. Organizatorem imprezy była pani Grażyna Mężydło ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Bydgoszczy.

Głównym celem przeglądu było promowanie młodych talentów, prezentacja dorobku artystycznego dzieci a przede wszystkim rozwijanie wrażliwości i pobudzanie uczniów do dalszej aktywności.

Naszą świetlicę reprezentował zespół „Wesołe Ludki” w następującym składzie: Laura Hegenbarth, Ania Stankiewicz, Zuzia Neumann, Antonina Gaweł, Helenka Dobrowolna, Zosia Kopera, Weronika Kordas, Paula Meller, Zosia Różalska, Asia Cisewska, Maja Grzymkowska, Julia Lewińska, Nikola Koslowska.

Grupa zaprezentowała przedstawienie pt. „Wesołe Wierszyki”, otrzymując - wyróżnienie za wzbudzenie artystycznych emocji u widzów.

Dzieciom z zespołu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

autor: Angelika Elijasz

 

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica VI MIEJSKI PRZEGLĄD ŚWIETLICOWYCH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH „TEATRALNY ŚWIETLIK 2015”