MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „WALENTYNKOWE SERCE DLA CIEBIE”

  

     W miesiącu lutym 2015 r. wychowawczyni naszej świetlicy Pani Katarzyna Zielińska zorganizowała międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Walentynkowe serce dla Ciebie”. Konkurs adresowany był do uczniów klas 1 – 3 SP miasta Bydgoszczy uczęszczających do świetlic szkolnych.

Celem konkursu było wykonanie walentynkowej laurki – walentynkowego serca, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej. Technika wykonania prac była dowolna. Nadesłane prace były oryginalne, ciekawe i estetycznie wykonane. 

Z naszej świetlicy zostały wyróżnione i nagrodzone następujące dzieci:

- Klara Orzeł kl.3, Oliwia Krzyśko kl.3, Karolina Nawrocka kl.1


Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w konkursie.

Autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „WALENTYNKOWE SERCE DLA CIEBIE”