MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZIMOWY KRAJOBRAZ”

W miesiącu lutym 2015 r. dzieci z naszej świetlicy wzięły udział  w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Zimowy Krajobraz”. Organizatorem  konkursu była wychowawczyni naszej świetlicy - pani Hanna Kanadys. Celem konkursu było budzenie zainteresowań otaczającym światem, uwrażliwienie na piękno zimowej przyrody oraz rozwijanie twórczej aktywności i wyobraźni dziecka.

Dzieci wykonywały prace samodzielnie w świetlicy szkolnej. Technika wykonania była dowolna - malowanie, wyklejanie, naklejanie, rysowanie.

Z naszej świetlicy zostały nagrodzone i wyróżnione  następujące dzieci:

I miejsce – Marcel Piotrowski kl.2

II miejsce – Klara Orzeł kl.3

III miejsce – Aleksandra Kucharska kl.3

Wyróżnienie:  Zosia Kopera kl.2, Karolina Stróżyńska kl.1, Weronika Rozwadowska – Walczak kl.1, Tymon Chlebowski kl.2

reszta zdjęć w galerii

autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZIMOWY KRAJOBRAZ”