ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ILUSTRACJA DO WIERSZA JANA BRZECHWY”

Na przełomie miesiąca lutego i marca 2020 wychowawczyni świetlicy szkolnej pani Ilona Jurkowska zorganizowała międzyświetlicowy konkurs plastyczny pt. „ Ilustracja do wiersza Jana Brzechwy”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzanie wyobraźni oraz zachęcanie do czytania i poznawania wierszy Jana Brzechwy. Konkurs adresowany był do dzieci klas 1-3 SP uczęszczających do świetlicy szkolnej. Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną, ilustrującą treść wybranego przez siebie wiersza Jana Brzechwy.

Każdy uczestnik miał prawo zgłosić na konkurs jedną pracę wykonaną dowolną techniką, w formacie A - 4. Na konkursy wpłynęło wiele prac z świetlic szkolnych miasta Bydgoszczy. Wykonane prace były różnorodne, pomysłowe, oryginalne i starannie wykonane.

Z naszej szkoły jury nagrodziło następujące dzieci:

Klasy I

I miejsce – Pola Bereś, Krystian Kuźniak

KLASY II

I   miejsce – Kasia Gajownik, Maja Giza,

II miejsce – Kuba Bilicki, Ola Kwiatkowska,

III miejsce – Natalia Gorczyńska, Marcelina Grzywacz, Amelka Gąsiorowska

Wyróżnienie – Blanka Legawiec

KLASY III

I miejsce – Dominika Bonkowska

II miejsce – Marta Czarnecka, Malwina Orzechowska

III miejsce – Michalina Otrębowska

Dzieciom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Angelika Elijasz              

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ILUSTRACJA DO WIERSZA JANA BRZECHWY”