ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESIENNE DRZEWO”

W miesiącu październiku 2019 r. wychowawczyni świetlicy Angelika Elijasz zorganizowała międzyświetlicowy konkurs plastyczny pt. „Jesienne Drzewo”.

Celem konkursu było przedstawienie różnorodności jesiennych barw, uwrażliwienie na piękno przyrody oraz pobudzenie dzieci do tworzenia oryginalnych prac.

Dzieci wykonywały prace samodzielnie w świetlicy szkolnej, dowolną techniką w formacie A -3, lub A-4. Uczniowie tworząc jesienne dzieła zastosowali różne techniki wykonania: malowanie farbami, pastelami suchymi, kredkami ołówkowymi, wyklejanie kolorowym papierem. Wykonane przez dzieci prace były bardzo ciekawe i oryginalne.

Prace oceniono pod względem doboru odpowiednich barw, dokładność i różnorodność wykonania. Na konkurs wpłynęło ok. 50 prac.

Jury wyłoniło laureatów z następujących szkół miasta Bydgoszczy: SP 37,     SP 4, SP 60 oraz z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych.

Z naszej szkoły zwycięzcami konkursu zostali:

KLASA III

I   miejsce – Jaśmina Ścibich, Mikołaj Kisielewski, Igor Wesołowski

III miejsce – Amelia Szkołuda

KLASA II

I   miejsce – Nela Wiśniewska, Maja Giza, Marcelina Grzywacz

Wyróżnienie – Blanka Legawiec, Adam Mazurek

KLASA I

II miejsce – Kornelia Górczyńska

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy.

Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESIENNE DRZEWO”