Mikołajkowa niespodzianka

07.12.2017 r. uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej spotkała bardzo miła niespodzianka. Z okazji „Mikołajek”  dzieci  otrzymały od „Mikołaja” tajemniczy prezent. Trzy duże worki i dwa wielkie kartony, skrywające - wielką zagadkę – co jest w środku?

Brak słów, by opisać wielką radość dzieci w momencie otwarcia paczek.

W workach znajdowały się  ulubione klocki naszych świetlików, a kartonywypełnione były  grami planszowymi i to jakimi! same hity i nowości! Z miejsca zdobyły one wielkie powodzenie wśród dzieci, a tworzące się kolejki do ich otrzymania przekroczyły najśmielsze oczekiwania! Radość towarzysząca zabawie była ogromna.

Otrzymany zestaw gier wspaniale wzbogacił naszą świetlicową kolekcję, która jednocześnie służy nauce i wzajemnej integracji.

Bardzo dziękujemy za przekazane klocki i gry. Dzięki nim dzieci będą miały mnóstwo radości podczas zabaw i grania.  Będą mogły posiąść nowe umiejętności i rozwijać te, które już posiadają.

Dziękujemy i Pozdrawiamy

Wychowawczynie i dzieci ze świetlicy

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica Mikołajkowa niespodzianka