MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ „WIOSNA NA SPORTOWO”

23.05.2017 r. grupa dzieci z naszej świetlicy w składzie ( Karolina Nawrocka, Zosia Czarnecka, Piotr Struensse, Łukasz Wojtaszek, Jonasz Drews, Marcel Stępowski, Eryk Hatka) wzięła udział w Międzyświetlicowym Turnieju „Wiosna na sportowo” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 38 w Bydgoszczy.

Podczas turnieju uczestnicy musieli wykazać się sprawnością fizyczną oraz wiedzą z  dziedziny języka polskiego, matematyki oraz wiadomościami o przyrodzie. Konkurencje sportowe były przeplatane pytaniami z w/w dziedziny. Nasza drużyna w quizie i zmaganiach sportowych z dużym zaangażowaniem i wytrwałością konkurowała z innymi szkołami, zajmując – I MIEJSCE.

Na zawodach panowała atmosfera zdrowej rywalizacji i zasady FAIR PLAY. Dla naszej świetlicy dzieci wywalczyły gre planszową oraz sprzęt sportowy, który z pewnością urozmaici zabawy na świeżym powietrzu.

autor: Angelika Elijasz

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica MIĘDZYŚWIETLICOWY TURNIEJ „WIOSNA NA SPORTOWO”