WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PISANKA WIELKANOCNA”

W miesiącu kwietniu 2017 r., tuż przed Świętami Wielkanocnymi w świetlicy został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Pisanka Wielkanocna”, którego organizatorką była wychowawczyni świetlicy pani Ilona Jurkowska.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1-3 SP przebywających w świetlicy szkolnej. Celem konkursu było przybliżenie tradycji i symboli związanych ze Świętami Wielkiej Nocy, rozwijanie umiejętności plastycznych, fantazji oraz kreatywności u dzieci. Uczniowie wykonywali prace indywidualnie w świetlicy szkolnej. Technika wykonania prac była dowolna tj. rysowanie, wyklejanie i naklejanie (krepa, kolorowy papier) oraz wypełnianie (plastelina, makaron).

Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród dzieci. Wykonano wiele pomysłowych, ciekawych i oryginalnych prac.

Wśród biorących udział jury wyłoniło następujących laureatów:

KLASY I

I miejsce – Nadia Sobota

II miejsce – Aleksander Andryszak

III miejsce – Nikola Tecław

KLASY II

I miejsce – Julia Rosińska

II miejsce – Julia Durczak

III miejsce – Laura Bojkowska

KLASY III

I miejsce – Róża Pietrzak

II miejsce – Weronika Różalska, Nikola Białecka

III miejsce – Zosia Czarnecka, Piotr Struensee

Gratulujemy nagrodzonym dzieciom, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zainteresowanie i udział.

Jesteś tutaj: Start Specjaliści Świetlica WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PISANKA WIELKANOCNA”