Świąteczny koncert

18.12. 2017 r. dzieci z naszej szkoły ze świetlicy socjoterapeutycznej  uczestniczyły  w świątecznym koncercie  "Gwiazdka z sercem"  w Filharmonii Pomorskiej  pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.Uczniowie wysłuchali wiadomości z życia św. Mikołaja, poznali mikołajkowe tradycje w różnych krajach, słuchali piosenek świątecznych, brali udział w zabawach integrujących dzieci bydgoskich szkół. Spotkanie umilił tak bardzo wyczekiwany przez dzieci Gwiazdor, który obdarował je hojnie  prezentami. Dzieci licznie  wzięły udział w konkursie plastycznym: " W święta razem z ..." Między innymi  Roksana Bohaterewicz otrzymała karnet do Parku Trampolin.   

Ponadto Tradycją naszej szkoły jest organizowanie paczek dla dzieci z rodzin  znajdujących się w trudnej sytuacji. Przygotowanie ich możliwe jest dzięki pomocy i ofiarności ludzi, którym los dziecka nie jest obojętny. I tym razem udało się przygotować paczki dla 30 dzieci. Uśmiech dzieci, spełnione marzenia, nierzadko łzy radości  są dla nas wszystkich zapłatą i motorem w realizacji owego  przedsięwzięcia.  
 
autor: Anna Schulz
Jesteś tutaj: Start Specjaliści Pedagog Świąteczny koncert