Samorząd Uczniowski 

Przewodniczący: Wiktoria Belter Zastępca: Róza Pietrzak Sekretarz: Wiktor RodźkoRzecznik Praw Ucznia: Jagoda Nagórska

Opiekunowie SU

 Katarzyna Jarzembowska

Miłośnicy kotów – rzucamy wam wyzwanie!

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota. To oryginalne święto obchodzone jest od 1990 roku we Włoszech, a od 2006 roku – w Polsce. Pewnie nie w smak ono miłośnikom psów, ale jego cel jest szczytny – ma ono bowiem zwrócić uwagę na często trudny los bezdomnych zwierząt i zachęcić do pomocy.

W związku z tym dniem Samorząd Uczniowski prosi uczniów wszystkich klas – od 1 do 8 SP i 3 gimnazjum, by na piątek – 15 lutego przygotowały plakat (może w ramach godziny wychowawczej), na którym znajdą się wszystkie klasowe koty – mogą być z właścicielami lub bez. Podpiszcie imiennie zwierzęta. Możecie poprosić wychowawcę – jeśli ma kociaka – o przyniesienie jego zdjęcia. Niech powstaną wesołe plakaty pokazujące nasze przywiązanie do ulubionych zwierząt.

Plakaty zostaną sfotografowane i znajdą się w szkolnej gazetce.

Do dzieła!

Samorząd Uczniowski

Jesteś tutaj: Start O szkole Samorząd uczniowski Miłośnicy kotów – rzucamy wam wyzwanie!