Samorząd Uczniowski SP

Przewodniczące-Wiktoria Czarniak, Oliwia Troka
Rzecznik Praw Ucznia - Nadia Tomaszewska

Opiekunowie SU

Joanna Belter

Maciej Kasprzak

SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM

Przewodniczący - Nicolas Szymczak
Zastępca -  Agnieszka Kubalewska
Rzecznik Praw Ucznia - Beata Szymańska

Wybieramy opiekunów Samorządu Uczniowskiego!

urna wyborcza Drodzy Uczniowie! Dwuletnia kadencja dotychczasowych opiekunów SU dobiega końca. Przed nami nowe wybory. Do środy, 13 września, czekamy na Wasze propozycje. Zastanówcie się, z kim chcielibyście współpracować, komu powierzyć opiekę nad najważniejszym „ciałem uczniowskim”. Zapiszcie imię i nazwisko nauczyciela i przynieście podpisaną kartkę do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego. Nie zmarnujcie swojej szansy na dobry wybór!

Jesteś tutaj: Start O szkole Samorząd uczniowski Wybieramy opiekunów Samorządu Uczniowskiego!