Grono pedagogiczne

Biblioteka

 

 

 

 

  • Fischer-Kotowska Sabina
   

Biologia

 

 

 

 

  • Codrow Aleksandra
  • Joanna Wyrobek
 

Chemia

 

 

 

 

  • Falkowska Wioleta

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

 

 

 

  • Katarzyna Mianowska
   

Edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

 

  • Hernet Dorota
  • Frankowska Bogumiła
  • Lewicka Katarzyna
  • Papke Halina
  • Puziak Joanna
  • Szarkowska Halina
  • Szymańska Marlena
  • Trojanowska Małgorzata
  • Żukierska Maria
  • Rydzyńska Anna
  • Żukierska Marta
 

Fizyka

 

 

 

 

  • Marachowska Lucyna

Geografia

 

 

 

 

  • Dirbach Bożena
   

Historia i WOS

 

 

 

 

  • Kowalczyk Patrycja
  • Lipowicz – Jagodzińska Joanna
  • Kłosowski Krzysztof
 

Informatyka

 

  •  Marynowska Marzena
  • Wieczorek Aleksandra

Język angielski

 

 

 

 

  • Krzyżelewska – Suś Anna
  • Piskorz Agata
  • Buczyńska Jolanta
  • Sobczuk Sylwia
  • Szałygo Paulina
  • Rydzyńska Anna
  • Dąbek Marcin
  • Bekisz-Michalska Zuzanna
   

Język niemiecki

 

 

 

 

  • Bereszyńska Monika
  • Łysiak Agnieszka
 

Język polski

 

 

 

 

  • Ciesielska Magdalena
  • Jarzembowska Katarzyna
  • Nadolna Jolanta
  • Pol Anna
  • Żywiałowska Agnieszka
  • Świątkowska Anna

Judo

 

 

 

 

  • Bielun Łukasz
  • Kuliński Mateusz
   

Logopeda

 

 

 

 

  • Rega Danuta
 

Matematyka

 

 

 

 

  • Kwapich Aneta
  • Lewalska Ewa
  • Droż Aleksandra
  • Dąbrowska Kamila
  • Pawełkiewicz Anna

Muzyka

 

 

 

 

  • Rajewski Przemysław
   

Pedagog

 

 

 

 

  • Schulz Anna
 

Piłka nożna

 

 

 

 

  • Winiarski Mateusz
  • Maćkowski Marcin
  • Wanat Marcin
  • Siewaszewicz Wojciech
  • Kunicki Tomasz
  • Kuropatwiński Roman

 

Piłka siatkowa

 

 

 

 

  • Malinowska Agnieszka
  • Baraszkiewicz Monika
  • Kromrych Maciej
  • Mojsiej Marcin
  • Wypych Filip
   

Plastyka

 

 

 

 

  • Grabowska Joanna
 

Przyroda

  

  • Dirbach Bożena
  • Dix Barbara
  • Wyrobek Joanna

Religia

 

 

 

 

  • Czwarno Agnieszka
  • Malendowicz Karol
  • Panfil Maria
  • Ks. Musielak Maciej
   

Świetlica

 

 

 

 

  • Elijasz Angelika
  • Zielińska Katarzyna
  • Jurkowska Ilona
  • Kanadys Hanna
 

Taekwondo

 

 

 

 

  • Giełdon Grzegorz
  • Jagodziński Grzegorz
  • Wąs Sławomir
  • Nowakowski Arkadiusz

zajęcia Techniczne

 

 

 

 

  • Marynowska Marzena
  • Wieczorek Aleksandra
  • Łysiak Agnieszka
   

Psycholog

psycholog

 

 

 

 

 

  • Bonin-Sanigórska Joanna
 

Wioślarstwo

 

 

  • Siemion-Bełka Aneta
  • Nowakowski Waldemar

Wychowanie do życia w rodzinie

 

 

 

 

  • Codrow Aleksandra
  • Belter Joanna
  • Szulc Magdalena
   

Wychowanie fizyczne

 

 

 

  • Belter Joanna
  • Dembska Iwona
  • Kasprzak Maciej
  • Kuś Aleksandra
  • Lewalski Szymon
  • Malinowska Agnieszka
  • Maćkowski Marcin
  • Mianowska Katarzyna
  • Piętowska Jolanta
  • Wrzesińska Konga
  • Śmieszek Jarosław
  • Wypych Filip
Jesteś tutaj: Start O szkole Grono pedagogiczne