Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

L.p.

NAZWA

KIEDY?

KTO PROWADZI?

SALA

1

KOŁO MUZYCZNE

WTOREK 1510 – 1555

Rajewski Przemysław

121

2

KOŁO PLASTYCZNE

CZWARTEK 1510 – 1555

Grabowska Joanna

213

3

KOŁO DZIENNIKARSKIE – klasa 6ap

CZWARTEK 1510 –1555

Jarzembowska Katarzyna

205

4

SZKOLNE KOŁO Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy – klasa 5ap i 6bp

PONIEDZIAŁEK 750 – 835

Patrycja Kowalczyk

105

5

KOŁO TEATRALNE – klasa 5bp

ŚRODA  930 – 1015

Ciesielska Magdalena

audiowizualna

6

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – klasa 5bp

PONIEDZIAŁEK 930 – 1015

Piskorz Agata

116

7

KOŁO MATEMATYCZNE – klasa 6bp

CZWARTEK 1420 – 1505

Kwapich Aneta

204

8

KOŁO MATEMATYCZNE – klasa 5bp

PIĄTEK 1420 – 1505

Kwapich Aneta

106

9

KOŁO INFORMATYCZNE – klasa 6bp

WTOREK 1420 – 1505

Wieczorek Aleksandra

118

10

KOŁO MATEMATYCZNE – klasa 5dp

WTOREK 1420 – 1505

Dąbrowska Kamila

203

11

KOŁO MATEMATYCZNE – klasa 4ap

PIĄTEK 700 – 745

Lewalska Ewa

104

12

KOŁO WYRÓWNAWCZE (matematyka) – klasy4cp, 4dp, 4dep

WTOREK 1420 - 1505

Pawełkiewicz Anna

206

13

KOŁO J. ANGIELSKIEGO (konsultacje) – klasy 5dp, 6cp, 6dp

CZWARTEK 1510 – 1555

Krzyżelewska-Suś Anna

101

14

KOŁO J. ANGIELSKIEGO – klasy 4p i 5p

PONIEDZIAŁEK 1320 – 1405      

Dąbek Marcin

201

15

KOŁO MATEMATYCZNE – klasy 7bp, 7ep

ŚRODA 1505 – 1555

Droż Aleksandra

206

16

KOŁO WYRÓWNAWCZE (matematyka) – klasy 7bp, 7ep

PONIEDZIAŁEK 1510 –1555

Droż Aleksandra

206

17

KOŁO J. POLSKIEGO – klasy 6p i 7p

CZWARTEK 1510 – 1555

Żywiałowska Agnieszka

105

18

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE (język angielski) – klasa 7ep, 4bp i 6ap

PIĄTEK 700 – 745

Sobczuk Sylwia

217

19

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – klasa 1cp

WTOREK 750 – 835

Hernet Dorota

012

20

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – klasa 2ap

PIĄTEK 700 – 745

Frankowska Bogumiła

013

21

TEATR MALUCHA – klasy 3bp i 3cp

WTOREK 700 – 745

Papke Halina

Trojanowska Małgorzata

107

22

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – klasa 2bp

PONIEDZIAŁEK 1025 –1115

Szarkowska Halina

212

23

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – klasa 3fp

PONIEDZIAŁEK 840 – 925

Żukierska Marta

011

24

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – klasa 1bp

WTOREK 1025 – 1115

Szymańska Marlena

212

25

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE – klasa 3ep

CZWARTEK 1115 – 1200

Rydzyńska Anna

212

26

„KLUB CIEKAWSKICH” – klasa 3ap

ŚRODA 1405 – 1500

Żukierska Maria

012

27

„KOŁO ORIGAMI”

WTOREK 840 – 925

Kanadys Hanna

świetlica

28

„MALI TWÓRCY” – KOŁO PLASTYCZNE

WTOREK 800 – 840

Elijasz Angelika

świetlica

29

GRY I ZABAWY EDUKACYJNO-MANUALNE

PIĄTEK 1300 – 1400

Jurkowska Ilona

świetlica

30

„MALI KREATYWNI”

ŚRODA 930 – 1025

Zielińska Katarzyna

świetlica

31

TRENINGI – JUDO – klasy 1 – 2 SP

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK  1720 – 1820

Kuliński Mateusz

judo

32

ZAJĘCIA SPORTOWE Z LA – klasy 4 – 6 SP

SOBOTA 1000 – 1200

Kasprzak Maciej

sala gimn.

33

ŚWIETLICA SOCJOTERAPEŁTYCZNA

PONIEDZIAŁEK 930 - 1100

Żukierska Maria

audiowizualna

34

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – klasa 3dp

CZWARTEK 1420  - 1505

Puziak Joanna

008

35

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW SPORTOWYCH

SOBOTA 1000 – 1200

Śmieszek Jarosław

sala gimn

 

KLASY  GIMNAZJALNE

L.p.

NAZWA

KIEDY?

KTO  PROWADZI?

SALA

1

KOŁO J. ANGIELSKIEGO – klasy 2ag i 3dg

PIĄTEK  700 – 745

Sobczuk Sylwia

217

2

KOŁO  J. ANGIELSKIEGO – klasa  3bg

CZWARTEK  1510 – 1555

Buczyńska Jolanta

118

3

KOŁO HISTORYCZNE – klasa 2bg

CZWARTEK   1510 – 1555

Kłosowaki Krzysztof

207

4

„POGOTOWIE HISTORYCZNE” – ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – klasa 2dg

PONIEDZIAŁEK 1600 –1645

Lipowicz-Jagodzińka Joanna

207

5

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJLNEGO (j. polski) – klasa 3cg

WTOREK  750 - 835

Nadolna Jolanta

105

6

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE (chemia)–klasy 3g

CZWARTEK 1510 –1555

Falkowska Wioleta

214

7

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJLNEGO (j. polski) – klasa 3ag

ŚRODA 750 – 835

Pol Anna

204

8

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW SPORTOWYCH

SOBOTA 1000 – 1200

Śmieszek Jarosław

sala gimn.

9

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – j. niemiecki

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA 1505 - 1530

Łysiak Agnieszka

pn. 202

śr. 117

10

ZAJĘCIA z matematyki – klasy 2 gim

PIĄTEK 1420 – 1505

Dąbrowska Kamila

203

11

WOLONTARIAT

WG HARMONOGRAMU AKCJI

Ciesielska Magdalena

Panfil Maria

106

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Zajęcia pozalekcyjne