Konkurs informatyczny pt. „Postęp techniczny a zagrożenia współczesnej cywilizacji”

Żyjemy w czasach ogromnego postępu technicznego. Nowoczesne urządzenia techniczne i wynalazki nie tylko ułatwiają nam życie, lecz także mogą być źródłem wielu zagrożeń.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie informatycznym pt. „Postęp techniczny a zagrożenia współczesnej cywilizacji” na najlepszą prezentację multimedialną. Prezentacja powinna składać się z co najmniej 10 slajdów i zawierać: tytuł oraz autora pracy, tekst, ilustracje, przejścia i animacje, źródła. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej.

Prezentacje przesyłamy na następujące adresy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na prezentacje czekamy do 28 maja 2021 roku.

Aleksandra Wieczorek i Marzena Marynowska

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Konkurs informatyczny pt. „Postęp techniczny a zagrożenia współczesnej cywilizacji”