Za siedmioma lasami, czyli gdzieś blisko mnie…… - miejski konkurs literacki

 

      „Jeśli chcesz zmieniać świat, weź do ręki pióro i pisz”.

                                                                           M. Luther

 

       Zostań twórcą baśniowych historii to zadanie , które zaproponowali w kwietniu uczniom bydgoskich szkół organizatorzy konkursu przygotowanego przez Pałac Młodzieży. Uczestnicy rozejrzeli się dokoła, spojrzeli w głąb siebie i stworzyli niesamowite opowieści. Z przyjemnością informuję, że spośród kilkudziesięciu nadesłanych baśni , historia o pewnym kowalu napisana przez Alicję Wachowską z klasy 6g wzbudziła uznanie w oczach jury i zdobyła III miejsce.

Gratuluję wspaniałej wyobraźni !

Jolanta Nadolna

Jesteś tutaj: Start Dla uczniów Konkursy Za siedmioma lasami, czyli gdzieś blisko mnie…… - miejski konkurs literacki